Other lots in this auction
-
#109“Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#154J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#165Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Lot boeken over de moord op John F. Kennedy.Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...
Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#254Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#44Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#21-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel.-”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.
-“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel.-”La lavandière”. Petite miniature.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#14Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#115“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40

