#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
#90Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50