#581Een grote Chinese kom in blauw-wit uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A large Chinese blue and white bowl from the second half of the last century.No longer availableDim. h 12.5 c Ø 29.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#51Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#630Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#161Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Troika, een menner op een slede, getrokken door drie paarden”. Bronzen groepje. Draagt handtekening.
"Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 800 / 900 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
#479Alfons Van Meirvenne“Roofvogel met prooi.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bird of prey with prey.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 103 x 84 cmEstimate: € 260 / 380 -
#671Sawyer’s Viewmaster, OregonEen viewmaster in bakeliet. Medio 1950 met originele doos en 23 schijven met zichten in de USA.
A view-master in Bakelite. Mid 1950 with original box and 23 discs with views in the USA.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een cognac kleurige diamant in markies slijp van +- 0,80 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 karat yellow gold ring set with a cognac-coloured diamond in a marquise cut of +- 0.80 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 750 / 850 -
#414Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
“Sight at Geneva.” Mixed media on paper. Signed. Dated 1961.No longer availableDim. 78 x 46 cmEstimate: € 50 / 70