#309“Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.
“Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#508Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#409Een modernistisch schilderij, gemengde techniek, gedateerd 1972, onleesbaar gesigneerd.
A modernist painting, mixed media, dated 1972, illegibly signed.No longer availableDim. h 65 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573BembeEen gesculpteerd houten Afrikaans masker met polychrome toetsen. Bembe, DRC.
A wood-sculpted African mask with polychrome touches. Bembe, DRC.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een Aziatisch bronzen beeldje.
An asiatic bronze figure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.
A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.No longer availableDim. 96 x 75 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14A. Servaes“Jezus aan het Kruis”. Een zilverprint op papier, gesigneerd in de plaat.
#92“Jager met hond”. Een porseleinen ovale plaquette met vilten bekleding en vergulde lijst. Frankrijk anno 1900.
#190Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
#419Keno TadamasaEen Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
#61Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.
A tray with a silver-plated coffee and tea set with several hallmarks, including '25'.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 50