#485Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#29G. Wauters“Bloemstilleven in steengoeden kruik.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life in stoneware jug.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#46Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269RubensEen paar gravures op papier. Behoorlijke slijtage. Door Gillis Hendricx naar werken van P.P. Rubens. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
A pair of engravings on paper. Worn. By Gillis Hendricx after P.P. Rubens. Around 1800.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een houten marqueterie vitrinekastje in Lodewijk XV stijl. 1-deurs met gebogen glas.
A wooden marquetry display cabinet in Louis XV style. 1-door with curved glass.No longer availableDim. 150 x 66 x 35cmEstimate: € 120 / 180 -
#131Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600 / 900 -
#321Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions.No longer availableDim. 24 x 29cmEstimate: € 40 / 60 -
#466NoachEen handgeknoopt Indisch tapijt, gemerkt Noach.
A hand-knotted Indian carpet, marked Noach.No longer availableDim. 272 x 173cmEstimate: € 60 / 80