#498Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met mythisch tafereel in het decor.
#129“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#147DelvauxEen bruin lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Charme” met dubbele draagriem en ritssluiting.
A brown leather handbag, marked Delvaux, model "Charme" with double carrying strap and zipper.No longer availableDim. 23 x 32cmEstimate: € 440 / 480 -
#497Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 150 / 200 -
#668Een groene in facet geslepen vaas.
A green faceted vase.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 50 / 60 -
#536Een fijn handgeknoopt tapijt.
A fine hand-knotted carpet.No longer availableDim. 162 x 87cmEstimate: € 35 / 50 -
#549Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#562Tolmino GiosEen retro koersfiets, kader 56. In goede werkende staat, 14 versnellingen en een ‘San Marco Rolls’ zadel. 28 inch wielen.
A retro racing bicycle, frame 56. In good working condition, 14 gears and a 'San Marco Rolls' saddle. 28 inch wheels.No longer availableDim. 95 x 160 cmEstimate: € 220 / 340 -
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200