#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
#484BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
#225Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#238Een metalen top hat reclame attribuut met gepatineerde verf en muurbevestiging.
A metal top hat advertising attribute with patinated paint and wall mounting.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 100 / 150 -
#94‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
#357Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
An Art-Deco bowl and vase marked Fait En Belgique in blue and mauve glass.No longer availableDim. h 25 en Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#331GoudaEen lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.
A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een modernistisch schilderij, gemengde techniek, gedateerd 1972, onleesbaar gesigneerd.
A modernist painting, mixed media, dated 1972, illegibly signed.No longer availableDim. h 65 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60