#88Een set van 2 Wedgwood borden in het typische blauw en wit decor.
A set of 2 Wedgwood plates in the typical blue and white decor.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 70 -
#314Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#620André IdserdaPeriod: Roeselare 1889-1979“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.No longer availableDim. 69 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#545Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#388Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
#3Een oud Belgisch zwaard. Bijgevoegd twee stijgbeugels.
An old Belgian sword. Attached two stirrups.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#43NathanEen beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60