#484Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56433.No longer availableDim. 199 x 101cmEstimate: € 40/60 -
#91Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden, gemerkt “Christofle”. Lichte gebruikssporen.
A lot of 12 porcelain plates, marked "Christofle". Light traces of use.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 75/125 -
#534
Een cilindervormige hanglantaarn met 4 lichtpunten en verguld bronzen frame. Medio 1900.
#122Piet Willequet
“Winterlandschap in de Vlaamsche Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#321
Een stuk koraal met letsels.
#438
#141
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"The churchgoer". A wooden sculpture.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
Een Perzich handgeknoopte loper.
Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#167
#514Shogo Okamoto
‘Aziatisch landschap bij herfst’, gemengde techniek, 3/15 rechtsonder buiten de plaat gesigneerd S. Okamoto.
#645
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150/300