#656Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.
A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#343KodakEen vintage camera, Kodak Duaflex II camera met Kodet lens.
A vintage camera, Kodak Duaflex II camera with Kodet lens.No longer availableDim. 12 x 7.5 x 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#336Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable.No longer availableDim. 84 x 81 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525GhoumEen Ghoum, handgeknoopt totaal zijde tapijt.
A Ghoum, hand-knotted entirely silk carpet.No longer availableDim. 137 x 204 cmEstimate: € 300 / 600 -
#681Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple.No longer availableDim. h 27, Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120