A polychrome porcelain basket on four legs. With hand-painted decoration and elaborately crafted flowers. Marked on the bottom and numbered.
Dim. 16 x 25 x 37 cm
SKU: 2503250243.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 40 / 50

  • #373
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.

    Pair of bronze wall sconces in Louis XV style.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 220 / 320
  • #348
    Look-Smart

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.
    Dim. 10 x 40 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18
    Wiskemann

    Een groot lot Wiskemann verzilverd bestek.

    A large set of Wiskemann silver-plated cutlery.
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een paar deels vergulde, deels gepatineerde bronzen kandelaars met Putti.

    A pair of partially gilt, partially patinated bronze candlesticks with Putti figures.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #283

    Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.

    A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898 - 1968

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #68
    Capodimonte

    Een grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.

    A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    Vitra

    Vitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.

    Vitra type 108 netwave chair from the Aluminum Group designed by the duo Charles & Ray Eames.
    Dim. 83 x 58 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #149

    ‘Nouveau plan monumental pour la visiteurs de la ville d'Anvers’. 19e eeuwse toeristische kaart met de Spaanse omwallingen.

    'New monumental plan for visitors to the city of Antwerp'. 19th-century tourist map featuring the Spanish ramparts.
    Dim. 68/54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    H.

    Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.

    A marionette of a armored knight. Various materials.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00