#373Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#494Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.
#348Look-SmartLamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.
Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.No longer availableDim. 10 x 40 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek.
A large set of Wiskemann silver-plated cutlery.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#91Een paar deels vergulde, deels gepatineerde bronzen kandelaars met Putti.
A pair of partially gilt, partially patinated bronze candlesticks with Putti figures.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#283Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#159Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#68CapodimonteEen grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.
A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#22VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra type 108 netwave chair from the Aluminum Group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#65Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
A marionette of a armored knight. Various materials.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50 / 80