#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#56L. van Leer & Co
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"Kris Fierens". An art book, publisher Pandora. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table.