#167Een hoekschabbe in hout.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#185Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
#200RaunerEen vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 66 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137De Porceleyne Fles, DelftEen vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
#179Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#228Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.