#171Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles.No longer availableOnline onlyDim. Ø 52, h 19 cm -
#69Limoges FranceEen set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#243Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#84Een keramieken kom in Art Deco stijl, onderaan met monogram.
A ceramic bowl in Art Deco style, marked with a monogram at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#68Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 & ... & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#169Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#142“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
#209Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 6 x Ø 24.5 cmEstimate: € 20 / 30