#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#80
Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
A lot of 6 Korean earthenware tea cups. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#216
Een koperen koffiezetapparaat, retro coffee maker, ongebruikt.
A copper coffee maker, retro coffee maker, unused. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#66Marc Sleen
"Nero". A lot of 31 vintage comic strips, various titles, some duplicates. Editions from the 70s and 80s. Included "Drakenomnibus", hardcover. -
#238
“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
"Napoleon on St. Helena." A lithograph on paper. -
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
#74Amilcare Santini
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom. -
#189Jijé
Een strip over Christoffel Columbus, uitgegeven als Robbedoes-uitgave door Dupuis, 1946. Redelijke staat.
A comic book about Christopher Columbus, published as a Robbedoes edition by Dupuis in 1946. In fair condition.