#92
Een modern Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#59
Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
A small mirror in a richly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 35 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 15/20 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
#62
Een lot van 9 vintage porseleinen beeldjes.
#235
Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#20
Een biscuit beeldje van een windhond.
#95
‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
#233Delfts blauw Chemkefa.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25/35 -
#80Swarovski
Een lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 15/20 -
#180
Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 280 x 80cmEstimate: € 40/60