• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
Een porseleinen beeld van een teckel, gemerkt Herend Hungary en gesigneerd György Vastagh.
Herend Hungary

A porcelain statue of a dachshund, marked Herend Hungary and signed György Vastagh.
Dim. 17.5 x 37 x 15 cm
SKU: 2511250211.
Categories: Beeld, curiosa, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #211
Estimate: € 120 / 180

  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #189

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #67

    Twee peuters, een paar beelden van gepatineerd gips. Terra cotta look. Gemerkt BBW, Museum pieces.

    Two toddlers, a pair of patinated plaster sculptures. Terra cotta look. Marked BBW, Museum pieces.
    Dim. Hoogte 34 & 43 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #212
    Marcel Van Tillo

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.

    ‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #9

    Een houten scheepsroer.

    A wooden ship's tiller.
    Dim. Ø 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Drie borden van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gemerkt APK.

    Three plates of multicolored glazed earthenware, marked APK.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #190

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,02 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.02 ct.
    Dim. 11,44 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #171
    Éditions studio

    Een plexiglazen ‘Baby’ genummerd 45/50. C.O.A Keith Haring.

    A plexiglass 'Baby' numbered 45/50. C.O.A Keith Haring.
    Dim. 32 x 24 x 3 cm (sokkel 34 cm)
    Estimate: € 300 / 500
  • #76

    Een antieke massief eikenhouten koffer met slot. Met opschrift I.M.D.W.I 150.

    An antique solid oak chest with a lock. Inscribed with I.M.D.W.I 150.
    Dim. 69 x 116.5 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #518

    Een gevarieerd lot van 5 kristallen items, rood in de massa gekleurd, bestaande uit een mandje, een kom, twee vazen een een coupe met deksel op voet

    A varied lot of 5 crystal items, red colored throughout, consisting of a basket, a bowl, two vases, and a covered coupe on foot.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een groot lot voorwerpen van malachiet. Vier doosjes, drie diertjes, drie geometrische vormen en een schaaltje met parels. De kubus en het schaaltje hebben schade.

    A large lot of malachite items. Four boxes, three animals, three geometric shapes, and a small dish with pearls. The cube and the dish are damaged.
    Dim. Hooghte 2-10 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00