Similar lots by type
-
#747
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#731
Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.
Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200/300 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#470
Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90/100 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#371
Een dessertservies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en geajoureerde rand, bestaande uit drie taza’s en tweeëntwintig borden. Gemerkt met een bekroonde D.
Service à dessert en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main. Ailes percées. Comprenant trois plat sur piédouche et vingt-deux assiettes. Marque avec D couronné.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/220 -
#728
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#738
Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#720
Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300/500 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130/150
Other lots in this auction
-
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#263
Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40/50 -
#723
Een kom van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Grande coupe en porcelaine de Canton décorée de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 400/600 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#447Orrefors
Een schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#94Fierens
“Stilleven met aardewerken kruik en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec cruche en faïence et des pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#575
Een groot divers lot postzegels.
Grand lot de timbres postes divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#635
Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#53
Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
Deux drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#521
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een lot van drie Chinese snuffbottles, waarvan één van gestoken rode lak op brons, één van doorschijnend glas met églomisé en één van glaspasta, versierd met een vleermuis in reliëf.
Trois flacons à parfum chinois dont un en laque rouge sculpté sur bronze, un en verre avec églomisé et un en pâte de verre décoré d’un chauve souri en relief.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#32
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20/30