Similar lots by type
-
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#89Bavaria
Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 5 x 11 cmEstimate: € 20/25 -
#198
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40/60 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#169
Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25/50 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50 -
#162
Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
A lot of 3 porcelain figurines with a dog and 2 roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H: 12-13 cmEstimate: € 50/60 -
#105
Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16 x 11cmEstimate: € 35/45 -
#270Bavaria
Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#123
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60/80 -
#242
Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25/30 -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 15,5 cmEstimate: € 45/55 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#233
Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40/50 -
#208
Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#45
Een lot van 6 houtgesculptuurde maskers, “Garuda” en bijgevoegd beeldje gevleugd wezen. Coromandel hout, Bali.
A lot of 6 wood-sculpted masks, "Garuda" and attached figurine of winged beings. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 13cmEstimate: € 70/80 -
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#8
“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
"Rama & Sita". A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29cmEstimate: € 35/45 -
#152Duvel
Een lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.
lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 17 x 10 cmEstimate: € 50/100 -
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#165
Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 12-28 cmEstimate: € 30/40 -
#17
lot van 3 glazen windlichten, 2 met goud/zilver - 1 met zwarte decoratie, afgebeeld bostafereel met bomen en herten.
lot of 3 glass lanterns, 2 with gold/silver - 1 with black decoration, depicting a forest scene with trees and deer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 12,5 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#61
Vijf boeken m.b.t. wapens.
Five books on weapons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#62
Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 25/35 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100