Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.
250
H: 25 cm
Estimate: 2535
Catalogue #250
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #90

    Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.

    A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #103
    Royal Tettau

    “Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.

    "Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Mouzin Lecat Boch Frères Keramis

    Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.

    A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225
    Vieux Bruxelles

    Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.

    A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.

    A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.

    A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #220
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.

    A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #80

    Lot van vier Chinees porseleinen borden, bestaande uit een paar met blauw en rood decor, onderaan gemerkt en twee met blauw en wit decor (waaronder één met haarscheur en schilfer).

    Lot of four Chinese porcelain plates, consisting of a pair with blue and red decoration, marked at the bottom, and two with blue and white decoration (including one with a hairline crack and chip).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø +- 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144

    Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.

    A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #87

    Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.

    A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #222

    Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.

    Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.

    A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #245

    Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x Ø23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67

    Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.

    A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #71

    Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.

    A lot of 15 Chinese bowls and small dishes.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.

    An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.

    A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #253

    Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #145

    Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.

    Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #203
    Les Cordes

    Een fantasie halsketting ‘Code 2162’.

    A fantasy necklace 'Code 2162'.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #148

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.

    A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.

    A set of 2 African heads in wood carving with copper embellishment.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #193
    Gallia (Christofle) Wiskemann

    Een lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..

    A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #188

    Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.

    A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.

    A silver-plated metal candlestick with two light arms.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #156

    Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.

    Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #34

    Een Chinese dekselvaas.

    A Chinese lidded vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #60

    Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.

    A lot of 3 cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #151
    Roemer

    Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.

    A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More