Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
D W Porzellan, Karlsbad

Online only
Dim. 33 x 30 cm
SKU: 3009200115.
Category: Porselein.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #115

  • #132
    Pillivuyt, France

    Online only
    Dim. Ø: 22 & 24 cm
  • #120

    Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.

    Online only
    Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm
  • #124

    Online only
    Dim. h: 11 cm
  • #89

    Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.

    Online only
    Dim. h: 26 & 32 cm
  • #90

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.

    Online only
    Dim. h: 26 & 27 cm
  • #91

    Online only
    Dim. h: 26 & 45 cm
  • #127

    Online only
    Dim. h: 16 cm
  • #119

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.

    Online only
    Dim. Ø: 23- 31 cm
  • #92

    Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 & 24 cm

  • #176

    Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.

    Online only
  • #145
    A. Fabre

    Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.

    Online only
    Dim. h: 38 cm
  • #13

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #71
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #181

    Online only
  • #111

    Een metalen taartschotel met gegolvde rand.

    Online only
    Dim. Ø: 45 cm
  • #167

    Online only
    Dim. h: 6 - 27 cm
  • #59
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1978

    “Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #68
    W. Brunet

    “Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #114

    Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.

    Online only
    Dim. h: 36 cm

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00