#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
#562Pol MaraPeriod: 1920-1998“Midsummer rose dream”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Midsummer rose dream," a color silkscreen on paper, pencil signed outside of the plate, E.A.No longer availableDim. 55 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#422“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#24“Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.
#614“Portret”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1986.
#618Een porseleinen tulpenvaas, wit met 3 verdiepen en 13 openingen.
#549Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood en oker in het decor.
#652“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -