#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#87Een lot van 5 kommetjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén is gebroken/gelijmd.
#488Een gifgroene koersfiets, Gazelle Vuelta, maat 56, 24 versnellingen.
#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
#640Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#669Een houten commode met 3 laden.
#357Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#580Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1/2 Pound 1892, Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1/2 Pound 1892, Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#331Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50