Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
Sitzendorf

Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.

A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.
Dim. h 40 cm
SKU: 2210240068.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #412
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.

    “Abstract with a junk in the background.” Japanese woodcut.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #210

    Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.
    No longer available
    Dim. 2,11 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #502

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #362

    Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.

    A lot of 71 glass projection slides for a Magic Lantern.
    No longer available
    Dim. 3.5 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    “1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.

    "1914 Commemorative Scene 1918". A veteran's certificate on gilded panel with relief.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #207
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #661
    Capo di Monte

    “Landelijk leven”, een groep in meerkleurig biscuit, het merkteken van Capo Di Monte en de naam Bizeta gesigneerd.

    "Country life," a group in multicolored biscuit, marked Capo Di Monte and signed Bizeta.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Een lot van 3 vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten bestaalde uit 2 olielampjes en een potje met deksel. Het kleinste olielampje is gebroken/gelijmd.

    A lot of 3 presumably ancient Roman finds consisting of 2 oil lamps and a jar with lid. The smallest oil lamp is broken/repaired.
    No longer available
    Dim. h 9 x Ø 9.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #580

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1/2 Pound 1892, Au 916,7/1000 3,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1/2 Pound 1892, Au 916.7/1000 3.99 g.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #102

    “Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Seascape with galleon." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.

    An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More