Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.
Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.

Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.

Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.
Online only
SKU: 2608200009.
Categories: Online Only, Porselein.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #9
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #132
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #180

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #138

    Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.

    Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #174

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #182

    Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #156

    Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #172

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #81
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #135

    Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #139

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.

    Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #65
    Dries Vandenbroeck

    “Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.

    “Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #198

    Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.

    Table de salon rectangulaire. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 111 x 51cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #88
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.

    Nonne à visage et mains en cire. Sous globe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #30

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #32

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis en laine noué main. Quelque usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 126 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #2

    Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.

    Pot en faïence belge à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #149

    Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

    Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More