Other lots in this auction
-
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30 -
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
A lot of stamps from '64-'72 first day issues Belgium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
A lot of 3 porcelain figurines with a dog and 2 roses.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45




