Other lots in this auction
-
#96
Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een zoenend paar met metalen deksel, de andere met de beeltenis van de Duitse Keizer in een reliëfkrans van eikenloof en reservisten met opschrift “Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann”.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a kissing couple with a metal lid, the other with the image of the German Emperor in a relief wreath of oak leaves and reservists with the inscription "Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/80 -
#43
Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een bebaarde man met kanten kraag (Shakespeare?).
A carved wood pipe with pipe bowl in the shape of a bearded man with lace collar (Shakespeare?).No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 50/70 -
#133
Kromme pijp met een meerschuimen kop van een man met kroeshaar. Amberen steel met gedreven metalen aansluitring.
Curved pipe with a meerschaum head of a man with frizzy hair. Amber stem with driven metal connecting ring.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/100 -
#27
Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Pruisische soldaat. Korte amberen steel.
A sculpted Meerschaum pipe in the shape of a Prussian soldier. Short amber stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. L. 12,5 cmEstimate: € 80/100 -
#136C. Crop, London
Kleine pijp met een kop in de vorm van een jonge vrouw met grote hoed. Hoornen mondstuk met metalen aansluitring. Gemerkt.
Small pipe with a head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece with metal connecting ring. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 60/70 -
#61
Een klein pijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote belle époque hoed.
A small pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman wearing a large belle époque hat.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 80/100 -
#59
Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisje met een bloemenhoed. Hoornen mondstuk.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a girl in a flower hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. L. 18 cmEstimate: € 80/100 -
#46
Een Oosters pijpje van zwart terracotta met een gedreven zilveren of verzilverde steel.
An Oriental pipe of black terracotta with a hammered silver or silver-plated stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. L. 15 cmEstimate: € 35/40 -
#147
Pijp met geglazuurde aardewerken kop met voorstelling van Generaal Foch.
Pipe with glazed earthenware cup depicting General Foch.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. L. 17 cmEstimate: € 50/70 -
#117
Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
A long pipe with a flamed plain head.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 30 cmEstimate: € 20/30 -
#39
Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. L. 15,5 cmEstimate: € 100/125 -
#58
Een korte pijp met een gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een bloementuil. Gemerkt Grenoble. Hoornen steel.
A short pipe with a carved wooden head in the shape of a bouquet of flowers. Marked Grenoble. Horn stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 13,5 cmEstimate: € 50/60