Similar lots by type
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#207
Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
A lot of 4 porcelain milk jugs. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#208Rörstrand
“Julen”. Een lot van 7 blauw-wit porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt, limited editions 1978-1983.
"Julen". A lot of 7 blue and white porcelain decorative plates. Marked at the bottom, limited editions 1978-1983. -
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back. -
#206
Een lot van een Chinees aardewerken Nanking dekselvaas en open vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. 1 onderaan gemerkt en 1 fo-hondje manco,
A lot consisting of a Chinese Nanking earthenware covered vase and an open vase with a multicolored warfare scene in the decoration. One marked at the bottom and one Fu dog missing. -
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#248
Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#212
Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
A Chinese porcelain teapot with figurative decoration. -
#247
Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
A set of 2 Japanese Satsuma vases. -
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#129
Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case. -
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood. -
#219
Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom. -
#116
Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
A green porcelain basket with floral decoration. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#216
Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.