Een porseleinen serveerschaal met decor van een zalm, gesigneerd Larue en achteraan gemerkt. Met verguld en florale randdecoratie.

A porcelain serving dish with a salmon decoration, signed Larue and marked on the back. With gilt and floral edge decoration.
Dim. 33 x 52 cm
SKU: 2810250551.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #551
Estimate: € 80 / 120

  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #121
    Christofle France

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl met rijkelijk gedreven versiering. Gemerkt.

    A pair of silver-plated metal candlesticks in Louis XIV style with richly embossed decoration. Marked.
    Dim. H. 21.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #277

    Een lot van drie stuks geslepen Boheems kristal. Bestaande uit een hartvormig schaaltje, een grote schotel en een vaas.

    A lot of three pieces of cut Bohemian crystal. Consisting of a heart-shaped dish, a large plate, and a vase.
    Dim. Hoogte 20, Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 273/373 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #514
    Monique Gourgaud

    ‘Phenix n° 19’, olieverf op doek. Getekend; OG90. Op de rug; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.

    'Phenix n° 19', oil on canvas. Signed; OG90. On the reverse; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    Jean Julien Godenne
    Period: 1830-1926

    “Het vertrek van de vissers”. Olieverf op paneel. Met authentificatie door een familielid op verso.

    "The Departure of the Fishermen". Oil on panel. Authenticated by a family member on the reverse.
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #112
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en Prince Albert tabak”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. 1988.

    "Still life with glassware and Prince Albert tobacco". Oil on canvas. Signed and dated. 1988.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #581

    Vijf dessertborden van Imari porselein. Eén paar en een serie van drie gelijksoortig gedecoreerde. Begin XXste eeuw.

    Five dessert plates of Imari porcelain. One pair and a series of three similarly decorated. Early 20th century.
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    ‘Staand naakt met kraanvogels’, een heliografie naar het werk van Félicien Rops.

    'Nude standing with cranes', a heliograph based on the work of Félicien Rops.
    Dim. 12/8 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00