Other lots in this auction
-
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A carved bone figurine of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#514Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 7 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#327Een aardewerken visschotel St. Omer, 18e eeuw. Met decor van blauwe bloemen en mangaan achteraan.
An earthenware fish dish from St. Omer, 18th century. Decorated with blue flowers and manganese towards the back.No longer availableDim. 54,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Gouda HollandEen meerkleurig geglazuurd aardewerken schaal met florale motieven, gemerkt Corona Gouda Holland. Genummerd 1868. Circa 1900.
A multi-colored glazed earthenware bowl with floral motifs, marked Corona Gouda Holland. Numbered 1868. Circa 1900.No longer availableDim. h 7.5 x Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#392Keno TadamasaEen Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Walter Vaes“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Howezicht". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#413Een lot van 38 munten uit landen van Europa. Tsjechoslowakije, 5 kronen, 1930 (Ag), 1 kroon 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 kroon 1941, 1945, 5 kronen 1939. Estland, 10 mark 1925, 5 mark, 1922, 1 mar 1924. Zwitserland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen, 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 “100 J. Grondwet”, 1963 “100 J. Rode Kruis”, 1 CHF 1965 (Ag), 196(..)
A lot of 38 coins from European countries. Czechoslovakia, 5 crowns 1930 (Ag), 1 crown 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 crown 1941, 1945, 5 crowns 1939. Estonia, 10 marks 1925, 5 marks 1922, 1 mark 1924. Switzerland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 "100 years Constitution", 1963 "100 years Red Cross", 1 CHF 1965 (Ag)(..)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#482Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.
"Sitting nude", mixed media on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 108 x 73 cmEstimate: € 150 / 200 -
#110Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,91 ct. EVVS2
An 18k yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.91 ct. EVVS2No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#432Leonor FiniPeriod: 1907-1996“De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.
"The Frog Revelation". An etching on paper, drypoint. Signed and numbered 160/290 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 56 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#222Lode VleeshouwersEen gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120



