Other lots by Limoges
#61LimogesEen porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25