#88“Stadhuis Antwerpen”. Een ingekleurde gravure.
#13Fiolinesi“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nu féminin. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Sulac (Lucien Calus)Veertien diverse houtsneden, gravures en pentekeningen, gesigneerd. En enkele van andere kunstenaars.
Quatorze gravures sur bois, gravures et dessins à la plume diverses, signées. Et certaines d'autres artistesNo longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 80 -
#62“Katjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petits chats”. Hulle sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
Lot d'œuvres graphiques encadrées pour la plupart signées. Jaak Gorus, À l'école. Edwig, Kade et Dok (esquisses au crayon, 1973). ?, Deux vues de ferme ( lavis ). ?, Porte de ville (encre de Chine). P. Ingelbinck, Mill et Rupel (fusain et aquarelle). Ria Luyten, Tigre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#69Laga (?)“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 15 / 25