Similar lots by type
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.
Other lots in this auction
-
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#182
Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#272
Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
-
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
A walnut barometer. Marked at the bottom. -
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom. -
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs. -
#281
Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
A saucepan in silver-plated metal on a stand with a warmer. 5 pieces. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B.