#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate. -
#128
“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#230
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
"The three arrows". A first edition Bessy, 1960. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#201
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens.