#92Een set van 2 koperen obussen, gemerkt Fried Krupp A.G. 12.
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#84Een gevarieerd lot van 12 verzilverde schaaltjes en schalen.
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#135Een massief rood koperen melkkit.
#89Balinese tempelwachter. Polychroom houten beeldje.
Balinese temple guardian. Polychrome wooden statue.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Afrikaans beeldje gesneden in hout. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Mogelijk XIXde eeuw.
African wooden statue. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Possibly 19th century.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 46 cmEstimate: € 20 / 30