Other lots in this auction
-
#45Antieke gemberpot, zonder deksel. Gelijmd.
Antique ginger jar, without lid. Repaired.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#39Een set van 2 oude tinnen kandelaars.
A set of 2 old pewter candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 25.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#10Franquin e.a.“Marsupilami”. Een lot van 7 hardcover strips, nummers; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Uitgeverij “Marsu Productions”.
"Marsupilami". A lot of 7 hardcover comic books, issues; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Publisher "Marsu Productions".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#242“Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Mountain landscape," a drawing, charcoal on paper, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70Een messingen kandelaar.
A brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37“New York taxi”, een decoratieve wagen in blik. Reproductie.
"New York taxi", a decorative tin car. Reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 34 x 13 cmEstimate: € 15 / 25 -
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
A small earthenware cachepot with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 & Ø 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17WiskemannEen set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.
A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#79Gevarieerd lot van koekjesvormen en gietmallen. 5 gescharnierde mallen voor een hertje, konijn, het hoofd van een clown, meisje met waaier en een aap. Twee open mallen voor een leeuw in onderdelen en een poppenhoofdje. 2 zware rollen om koekjes te vormen. Verder nog enkele onderdelen en een grote berenmal.
Varied lot of cookie cutters and molds. 5 hinged molds for a deer, rabbit, clown head, girl with fan, and a monkey. Two open molds for a lion in parts and a doll's head. 2 heavy rolling pins for shaping cookies. Also includes some additional parts and a large bear mold.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#69Nimy - AMC - ...Een lot van 3 geglazuurd aandewerken stukken bestaande uit een cache-pot van Nimy en 2 tabakspotten waarvan 1 met deksel manco. En één handvat geplakt.
A lot of 3 glazed earthenware pieces consisting of a Nimy cache pot and 2 tobacco jars, one missing its lid. One handle repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30

