#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#216Een koperen koffiezetapparaat, retro coffee maker, ongebruikt.
A copper coffee maker, retro coffee maker, unused.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people.No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 10 / 20 -
#90Een lot van 11 kunstboeken.
A lot of 11 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#210Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
A pair of 2 dogs in bronze-colored metal.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#281“Artillerie”. Een prent op papier.
#171“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll".No longer availableOnline onlyDim. 50,5 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190J Galand et CoEen lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
#164Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80