Other lots by Limoges
Similar lots by type
-
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#267
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#59
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#37Goldimari
Een cache-pot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15 -
#57Goldimari
Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#118Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#34
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#90
Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#22
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#70
Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 15/20 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#31
Een lot chinoiserie, bestaande uit een vierhoekige schaal, een dekseldoosje, een bordje, twee eierdopjes, een paardje, een Chinese wijze, een kommetje met lepel en twee verschillende theekopjes met onderschoteltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25/35 -
#89Limoges, France
Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#39
Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 99 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#269
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/40 -
#201Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#234
Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 150/200 -
#150Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#5
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/60 -
#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/30 -
#296L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#221Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#149
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100