#651Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#267Een vintage hout gesculpteerde reproductie van een mudejar/sgabello stijl stoel.
A vintage wooden sculpture reproduction of a mudejar/sgabello style chair.No longer availableDim. 111 x 44 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Rowe-AMIEen jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 uit 1994. In werkende staat.
A jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 from 1994. In working condition.No longer availableDim. 145 x 89 x 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#379Achille Cools“Dryade” genummerd. 39/50. Gesigneerd buiten de plaat.
"Dryad" numbered. 39/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#288een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
A vintage crystal posy holder. Marked in the holder;No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80