#448Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.
#387Een lot van 5 glazen stolpen met houten sokkeltje.
#142Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Jongensportret”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd JVP.
"Young boy portrait", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#74“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.
#353Een vintage tafellampje bestaande uit 2 grote schelpen, circa 1950.
#275Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#175Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,18 ct. G SI.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct. G SI.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#424Calvin Waller Burnett“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80