#57Een lot van 7 antieke scharen bestaande uit 3 kaarsensnuiters en 4 schaartjes waarvan 1 opvouwbaar.
A lot of 7 antique scissors, including 3 wick trimmers and 4 scissors, one of which is foldable.No longer availableDim. l 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#93Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.
A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.No longer availableDim. h 5.5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#633Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
#129Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019“Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.
A set of two polychrome porcelain vases, the larger one marked Meisen. Both with hand-painted floral decoration.No longer availableDim. h 24,5 & 13,5 cmEstimate: € 60 / 80