#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#515Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 7,99 g.
A South African coin. 1 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 650 / 850 -
#447Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. DSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. EVVS1
An 18 kt white gold ring set with two central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.04 ct, DSI2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct, EVVS1.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#290Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and rubies with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 750 / 850 -
#647Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.