Similar lots by type
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aadewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capo Di Monte.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
Other lots in this auction
-
#98
Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#281
Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
A saucepan in silver-plated metal on a stand with a warmer. 5 pieces. -
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
-
#8
Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
-
#93
Een oud lederen valiesje met 12-delig toiletensemble. Het valiesje draagt een monogram J.F..
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#27Stainless Steel Japan
Een lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.