#364“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
"Southern landscape". A lithograph. Signed and numbered 60/99 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#68“Twee figuren”. Een houtsnede op papier. Buiten de plaat gesigneerd.
#28“De Sluipgang” & “Bourgondische Poort”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 31/150 & 50/50. Bijgevoegd een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Vermoedelijk Brugge.
#145Een ovalen houten spiegel.
#65“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
“Man walking in the snow.” Oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Landscape with mill". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#353Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#95“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Houtworm schade.
"Hoevezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Woodworm damage.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68cmEstimate: € 20 / 40