Other lots in this auction
-
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
A bronze Foo Dog statue, Tibet, 19th century.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een set van 2 Nederlandse aquarellen in vergulde kaders.
A set of 2 Dutch watercolors in gilded frames.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 250 / 300 -
#416Een handgeknoopt tapijt, overwegend blauw en roze kleuren.
A hand-knotted rug, predominantly blue and pink colors.No longer availableDim. 290 x 206 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een telefoontafeltje met 1 lade. Fineer van het blad vertoont barstjes.
A telephone table with 1 drawer. Veneer on the top shows some cracks.No longer availableDim. 58 x 61 x 36 cmEstimate: € 15 / 25 -
#524Bram Van VeldePeriod: 1895-1981“Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.
"Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#538Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 250 / 300 -
#347Een lot erotische strips. Mix van hardcovers en softcovers. 17 stuks. Waaronder ‘Ongelukkige Janice’, ‘Angie 4: gevangenisverpleegster’, ‘Jane wordt getemd’ en ‘Pas getrouwd en luxe-hoer’.
A lot of erotic comics. Mix of hardcovers and softcovers. 17 pieces. Including 'Unlucky Janice', 'Angie 4: Prison Nurse', 'Jane gets tamed', and 'Just Married and High-class Prostitute'.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#562“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.No longer availableDim. 45 x 60 x 26 cmEstimate: € 850 / 900 -
#413Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.
A Burundian ritual ankle bell with animal skin strap.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 75 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#741CG CeraganEen porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.No longer availableDim. 32,5 cmEstimate: € 50 / 75

