Other lots in this auction
-
#364Isidoor Leyssens“Villa’s in de duinen”, waterverf op papier, gesigneerd Is. Leyssens en gedateerd 1934.
"Villas in the dunes", watercolor on paper, signed by Is. Leyssens and dated 1934.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Märklin“3028 & 4028”. Een paar H0-spoorwagons, gemerkt en in originele doos.
"3028 & 4028". A pair of H0-scale rail cars, marked and in original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
A copper milk jug. Mid-20th century.No longer availableDim. 55 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293GiantEen racefiets, Giant, grijs, 27 versnellingen, maat 60.
A racing bike, Giant brand, grey, 27 speeds, size 60.No longer availableEstimate: € 100 / 125 -
#502Wies PelemanPeriod: 1922 - 2007“Abstrakt vrouwelijk naakt”, een schilderij, gemengde techniek op paneel, gesigneerd W. Peleman en gedateerd ‘61.
"Abstract female nude," a painting, mixed media on panel, signed W. Peleman and dated '61.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#632BlommaertEen wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.No longer availableDim. 172 x 169 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#711MuranoEen lot van 4 stuks vintage murano glaswerk vazen, 3 groene en een roze.
A set of 4 vintage Murano glass vases, 3 green and one pink.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128“Vrouwenbuste”, een buste in ‘suikermarmer’, gesigneerd Prof. G. Bessi, op wit marmeren voetje.
"Women bust," a bust in 'sugar marble', signed Prof. G. Bessi, on a white marble base.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 150 / 250 -
#390Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#684Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.
A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.No longer availableEstimate: € 30 / 50

