Een projector in originele draagtas. Noris 8 - Super 100. Jaren 50. Met toebehoren.
Plank

A projector in original carry case. Noris 8 - Super 100. From the 1950s. With accessories.
Dim. 18 x 29 x 26 cm
SKU: 2708240333.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 60 / 80

  • #364
    Isidoor Leyssens

    "Villas in the dunes", watercolor on paper, signed by Is. Leyssens and dated 1934.
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708
    Märklin

    “3028 & 4028”. Een paar H0-spoorwagons, gemerkt en in originele doos.

    "3028 & 4028". A pair of H0-scale rail cars, marked and in original box.
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293
    Giant

    Een racefiets, Giant, grijs, 27 versnellingen, maat 60.

    A racing bike, Giant brand, grey, 27 speeds, size 60.
    Estimate: € 100 / 125
  • #502
    Wies Peleman
    Period: 1922 - 2007

    "Abstract female nude," a painting, mixed media on panel, signed W. Peleman and dated '61.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #632
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #711
    Murano

    Een lot van 4 stuks vintage murano glaswerk vazen, 3 groene en een roze.

    A set of 4 vintage Murano glass vases, 3 green and one pink.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    “Vrouwenbuste”, een buste in ‘suikermarmer’, gesigneerd Prof. G. Bessi, op wit marmeren voetje.

    "Women bust," a bust in 'sugar marble', signed Prof. G. Bessi, on a white marble base.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #684

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.

    A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00