#451Albert Anker Langenthal SuisseEen lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
#473Een lot van 3 diverse crucifixen.
#716Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
#601‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
#419“Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.
"Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.No longer availableDim. 43 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
#577Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#15Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.
#466Een handgeknoopt tapijt in blauw, terracotta en ecru.
#212“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
#390Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 60 / 100