Other lots in this auction
-
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
A copper milk jug. Mid-20th century.No longer availableDim. 55 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Een bronzen wijwateremmer met diverse inscripties, 19e eeuws.
A bronze holy water bucket with various inscriptions, 19th century.No longer availableDim. 22,5 x 21 cmEstimate: € 250 / 350 -
#656Een uit hout gesculpteerd Tibetaans theetafeltje met floraal decor en vergulde details.
A wooden carved Tibetan tea table with floral decoration and gilded details.No longer availableDim. 42 x 84 x 41,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#608Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.
An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.No longer availableDim. h 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#748Een set van 2 Indische voorraadpotten met opschrift ’Serius’ en ‘Anugrah’ in glas en blik.
A set of 2 Indian storage jars with the inscriptions 'Serius' and 'Anugrah' in glass and tin.No longer availableDim. 41 x 24 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Guiseppe ArmaniMadonna naar de barok. Kunststof. Klein letsel aan kroon.
Madonna in the Baroque style. Plastic. Minor damage to crown.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#83Württembergische MetallwarenfabrikEen lot van 2 verzilverd metalen flessenhouders van de Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. De ene Art Nouveau en de andere Art Deco.
A lot of 2 silver-plated metal bottle holders from the Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. One Art Nouveau and the other Art Deco.No longer availableDim. h 10 x Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#527P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Caballos." Bronze sculpture, signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 550 / 650 -
#691Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
A small marble and zamak clock. Decorated with birds on a branch.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Gérard RoosenPeriod: Leuven 1869 - 1935“Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.
"Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.
An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.No longer availableDim. L: 30 cmEstimate: € 1200 / 1400

