Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een punchbowl en pollepel van glas.

Een punchbowl en pollepel van glas.

Bol à punch et louche en verre.
Online only
Dim. h: 34 cm
SKU: 2908220211.
Categories: Glaswerk, Online Only.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #211
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #98

    Een vaasje van cloisonné op geel koper.

    Un vase cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    “Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.

    "Geishas". Deux tableaux sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.

    Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #40

    Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.

    Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #74

    Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.

    Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78

    Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.

    Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #174
    Louis de Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.

    Un tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 190 x 90 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #81

    Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.

    Une statue en pierre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #39

    “Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.

    "Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #144

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #73

    Een vaasje van blauw en kleurloos glas.

    Un vase de verre bleu et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #64

    Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.

    Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #80
    Wiskemann, Bruxelles

    Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.

    Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #84
    Swarovski

    Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

    Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #260

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.

    Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #61

    Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.

    Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #69

    Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.

    Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #71

    Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.

    Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #49

    Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.

    Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #65

    Een gepolychromeerde houten eend.

    Un canard en bois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #294

    Een hangende wierookbrander van metaal.

    Brûle-encens suspendu en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #219

    Een pique fleur en een kandelaar van porselein.

    Un pique fleur et un bougeoir en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 13 cm Ø 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #275

    Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.

    Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #190
    W. Gerlo

    “Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 101 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.

    Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147

    Een gegoten glazen whiskyset, bestaande uit een karaf, zes glazen en een asbak.

    Un service à whisky en verre coulé, composé d'une carafe, de six verres et d'un cendrier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #258
    Hiroshige

    Drie Japanse houtsneden met landschappen.

    Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #140
    Royal Doulton, England

    “Tally Ho!”, “Spring Time” en “Happy Christmas”. Drie beeldjes van Engels porselein in de vorm van konijnen.

    "Tally Ho !", "Spring Time" et "Joyeux Noël". Trois figurines de porcelaine anglaise en forme de lapins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107

    “Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

    « Kandinsky » & « Jacques Rozenberg ». Deux livres d'art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More