#33Ekco
Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type A22. Bouwjaar 1945.
No longer availableOnline onlyActive bid: 633.00 €Estimate: € 300/400 -
#197AEG
Een ‘Magnetophone’ bandopnemer in draagtas. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/100 -
#59Philips
Een oude kunststof radio. 1958.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#229Philips
Een oude acculader in kast van metaal en bakeliet. Type 1016/1017. Omstreeks 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 80/100 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#40Ekco
Een oude bakelieten radio. Type SH25. Bouwjaar 1932.
No longer availableOnline onlyActive bid: 441.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#45Philips
Een oude radio van kunststof. Type BOX17U. Bouwjaar 1961.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 75/100 -
#90Pontiac
Een oude radio in kunststoffen kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#154Märklin
Een lot van vier Duitse koelwagens op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#152Märklin
Een lot van drie verschillende locomotieven van de Duitse spoorwegen, bestaande uit een elektrische goederenlocomotief, een stoomlocomotief en een motorstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 € -
#61Philips
Een radio in bakelieten kast. Type 208U. 1944. Barst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 16 x 24 cm -
#88Cossor
Een oude bakelieten radio. Type 463 AL/E. Bouwjaar 1945.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 50/80