Similar lots by type
-
#264Hema“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#226Powell, Bishop & Stonier, StaffordshireEen grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Anna Club PlushEen plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#189Steiff, GermanyTwee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Steiff, Germany“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268MärklinEen lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#210Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#245Mappin & Webb’s, London & SheffieldEen verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#277Lego 383“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#229Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169GoldimariEen kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#259“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#242Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#251Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyDim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#252Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#155MakkumEen blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#220Kaiser PorzellanEen porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#258“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#126“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#89Verbraeken“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#8Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39DelftEen dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#125Een lot bestaande uit een paraplubak en zes wandelstokken met diverse handvatten waaronder buste van athena in kunststof, twee drakenkoppen, enz. Een met een restauratie aan het handvat.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 140 / 240 -
#46Kaiser w. GermanyEen dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#240Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60

