Similar lots by type
-
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40/60 -
#427
“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#677
“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/380 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#323
“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550 -
#2
Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200/300 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#561
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140/160 -
#586
Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.
Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.Estimate: € 200/300 -
#428
Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#157
“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500/600 -
#6
Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#547
Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500/600 -
#697
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180/230 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460/500 -
#12
Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#671
Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80/120 -
#610
Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#353
Een lot verzilverd metaal: rechthoekig schaaltje en een petit-four-schep, gemerkt Wiskemann. Een paar kleine kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Twee keer acht messenleggers, één set gemerkt Derby.
Lot de métal argenté: un plat oblong, une pelle à petits fours de la marque Wiskemann, une paire de petits bougeoirs de style Louis XVI, deux fois huit porte-couteaux dont une série de la marque Derby.Estimate: € 25/40 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#241
Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200/240 -
Val St. Lambert
Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. 8,45 gEstimate: € 160/200 -
#591
Een vogel van donker gepatineerd brons. Afrikaans werk.
Oiseau en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. l: 37 cmEstimate: € 120/180 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#581Royal Boch
Een lot van vier ‘Fast affection.’ beren van wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.
Lot de quatre ours “fast affection” en faïence blanche. D’après un modèle de Rik Delrue.Estimate: € 60/80 -
#444
Twee ingelijste Chinese borduursels met drakenmotieven.
Deux broderies chinoises aux dragons. Encadrées.Dim. 30 x 40 en 30 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#554Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
“Ocean Day”. Huile sur toile.Dim. 84 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een decoratief tafelstuk van meerkleurig kunststof in de vorm van een fruitmand. Chinees werk.
Milieu de table en plastique formant une corbeille aux fruits. Travail chinois.Dim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#148
Een kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Cruche en grès à glaçure brune. Début du XIXe siècle.Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400