#10
Een balustervaas en kokervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
A Chinese porcelain baluster vase and tube vase with a decoration of peonies. Damage to the top edge.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h 57, 28 cmEstimate: € 40/50 -
#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
#202
Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
#253
Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
#34
Een recent penseelvaasje in porselein.
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#155
Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#29
Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 63.00 € -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#59
Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
A lot of a copper candlestick and a copper frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20