Similar lots by type
-
#491
Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.
Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#507
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200/300 -
#675Bidjar
Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.No longer availableDim. 170 x 113 cmEstimate: € 300/500 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#211Val Saint-Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. H. 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#389Junghans
Een ronde wandklok in houten kast.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#303
Een tafelklokje in Engelse stijl.
Une pendule de table en style anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#127
Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.
Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. Robert à St. DenisEstimate: € 240/360 -
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#650L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#422
Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.
Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#542Emile Durieux
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
“Village en hiver”. Huile sur toile. Signée. Petit accident. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#645
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#14Longwy
Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40/50 -
#538
Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#701
Een oude viool als sierstuk.
Ancien violon.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#668
Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.
Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.No longer availableDim. 270 x 300 x 53 cmEstimate: € 300/500 -
#599
“Abstract”. Collage.
“Composition abstraite”. Collage.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#486
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.No longer availableDim. 74 x 104 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#277
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Réplique en bois d’une pièce de maîtrise en forme d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150/170