Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente vaas van Cantonporselein.
Een recente vaas van Cantonporselein.

Een recente vaas van Cantonporselein.

Un vase récent en porcelaine de Canton.
Online only
Dim. h: 46 cm
SKU: 2211210007.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #7
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #240

    Een vintage armstoel op voet van hout en chroom en met lederen bekleding. Slijtage.

    Fauteuil vintage sur une base en bois et chrome avec revêtement en cuir. Usure.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #243

    Een kaarttafeltje met openklapbaar blad.

    Une table à cartes avec un plateau rabattable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #202
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.

    Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #216
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 46,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211
    Roeland Gyssels

    “Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.

    Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #201
    Frans Croes
    Period: °1936

    “De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.

    Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41,5 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #226
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #223

    “Chinees carnaval”. Naaldwerk op zijde.

    Carnaval chinois. Broderie sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een gevarieerd lot Lego uit de jaren ‘70.

    Un lot varié de Lego des années 1970.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #213
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Picknick”. Olieverf op board.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    “Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.

    Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 53 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #245

    Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #209

    “Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.

    Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.

    Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #188
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.

    Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 29,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.

    Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #204
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.

    Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #248

    Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.

    Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #142
    F. Schmidt

    “Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #24

    Een lot aardewerk, bestaande uit een schenkkan van Gouds plateel (kleine randschilfer), een vaasje van steengoed van Guérin en een majolica tegeltje.

    Un lot de poterie, composé d'une cruche de poterie Gouda (petit éclat au bord), d'un vase en grès de Guérin et d'un carreau de faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.

    Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 13 - 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #99
    Van den Berk

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #266

    Een oud weegtoestel.

    Une vieille balance.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267
    Nadal

    Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.

    Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 35 cm)
    Estimate: € 40 / 60
  • #244

    Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.

    Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #273
    Dyckmans

    “Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More