Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2609170493.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #777
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.

    Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.

    Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.
    No longer available
    Dim. l: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #621

    Een vaas met famille-rosedecor.

    Vase en porcelaine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452

    “Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.

    “Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

    Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een kinderserviesje van Limogesporselein.

    Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #728

    Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.

    Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.
    No longer available
    Dim. l: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.

    Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.

    Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #408

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Royal Copenhagen

    Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #781

    Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.

    Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #747
    Gloria

    Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #731

    Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.

    Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #727

    Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #28

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit enkele doopbekertjes en trofeeën. Duits werk.

    Lot de métal argenté comprenant quelques gobelets de baptême et des trophées. Travail allemand.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #544
    Cattin

    “Kippen bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Poules dans la basse-cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    “Design vaas, geel in de massa met gouden accenten.” Gemerkt en genummerd 92.

    Vase design coloré jaune dans la masse aux accents dorés. Marque et numéro 92.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    “Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #223

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,16 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    “Pierrot au caniche”. Sculpture en bronze d’après Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #326

    Een eikenhouten bureautafel met twee gesculpteerde laden.

    Table de bureau en chêne ouvrant à deux tiroirs sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 135 x 61 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #114
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Koffiekan met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Cafetière aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #596

    Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.

    Un vaisselier à trois portes dans la partie de dessous.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #724

    Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.

    Coffre sobre à couvercle galbé.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een wandklok met houten kast.

    Pendule murale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More