Similar lots by type
-
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#114Kaiser
Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15/20 -
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#315
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30/40 -
#321Westinghouse
Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 25/35 -
#320
Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/40 -
#316
Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#322209 S Electronic Philips
Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/30 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#319
Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 35/50 -
#314John warmink
Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#325
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#287Samsonite
Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cmEstimate: € 180/260 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#312
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#35Yashika T3
Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#273
Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø:26 cmEstimate: € 20/30 -
#5
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/60 -
#184J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50/100 -
#46
Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 30/40 -
#171
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#309Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#41
Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#68
“Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#261
“Het laatste avondmaal”. Een groep van verzilverd metaal naar de schildering ven Da Vinci. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 34 cmEstimate: € 35/50