Similar lots by type
-
-
#43
Een gevarieerd lot van 5 bestek cassettes, verzilverd en inox.
-
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
-
#36
Een lot van 41 stuks verzilverd metaal bestaande uit servetringen, kleine ijscoupes, toastrekje, ijsemmers, een coctailshaker, flesopener, notenkraker, ...
-
#37
Een lot van 20 stuks verzilverd metaal bestaande uit melk- en roomkannetjes en suikerpotten.
-
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#34
Een lot van 89 stuks verzilverd metaal bestaande uit bekers, theezeefjes, bestekleggers, flesopeners en vorkjes en lepeltjes.
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#201
Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#35
Een lot van 23 verzilverd metalen items bestaande uit peper- en zoutvaatjes, dekselpotjes, botervlootjes, een ijsemmer en ...
-
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#32
Een lot van 28 stuks verzilverd metaal bestaande uit botervlootjes, schaaltjes, potjes en botermesjes.
-
#12
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje.
-
#10
Een kookpot in geel en rood koper.
-
#11
Een kartelklokje van het merk Schmid, de kast is in kunststof.
-
#29
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, theepot, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
Other lots in this auction
-
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#183
Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene. -
#3
‘Jan Kordaat - Speurder.’, uitgeverij Dupuis. Bundel met verhalen. Hardcover.
Online onlyPlace a bid › -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
-
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century.