#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#210SatsumaEen Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
#96Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm."No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120