#402Roy Pierce“Skyline”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Roy Pierce.
"Skyline," a painting, oil on canvas, signed Roy Pierce.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een hanglamp model UFO.
#393FED, Kodak, AgfaEen lot van 5 vintage analoge fototoestellen bestaande uit: een FED 5B, een Kodak Brownie Flash, een Kodak Brownie Starluxe II en 2 x Agfa Isola I.
A lot of 5 vintage analog cameras consisting of: a FED 5B, a Kodak Brownie Flash, a Kodak Brownie Starluxe II, and 2 x Agfa Isola I.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.
#109Frans MortelmansPeriod: 1865-1936‘Stilleven met druiven en perzikken’. Olieverf op doek, getekend F. Mortelmans. Onderaan enkele kleine beschadigingen aan het doek.
'Still life with grapes and peaches’. Oil on canvas, signed F. Mortelmans. Some small damages at the bottom of the canvas.No longer availableDim. 60/100 cmEstimate: € 400 / 500 -
#331Een set van 4 borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor.
A set of 4 plates of Chinese porcelain with a blue on white floral decor. Qianlong decoration.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Kaiser PorzellanEen grote schotel van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op de famille rose met vinken op het plat en rozen op de vleugel. Onderaan gemerkt.
A large dish of polychrome porcelain with a decoration inspired by famille rose, featuring finches on the center and roses on the wing. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Leo JordaensPeriod: 1944-2000Landschapje met boerderij & Landschapje in herfsttinten met drie populieren. Olieverf op paneel. Getekend.
#569Een spiegel met vergulde omlijsting.
A mirror with a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 60 cmEstimate: € 150 / 200