#117Een 18e eeuws Frans vuursteen-reispistool omgebouwd naar percussie. Omstreeks 1770.
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Mesta Taifun-SEen paar houten antieke ski’s met stokken, gemerkt Mesta Taifun-S.
#178Een paar marmeren obelisken.
#362Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.
#356Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.
An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.No longer availableDim. 89 x 77 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#26Een houten gesculpteerde hoekstoel met gevlochten rieten zitting, gedraaide poten en wapenschild als rugleuning, regio Costa Brava.
A wooden sculpted corner chair with woven rattan seat, twisted legs, and coat of arms as backrest, from the Costa Brava region.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 75 -
#650Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A small Persian hand-knotted rug with geometric decoration.No longer availableDim. 170 x 124 cmEstimate: € 80 / 120