#619“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#26Een houten gesculpteerde hoekstoel met gevlochten rieten zitting, gedraaide poten en wapenschild als rugleuning, regio Costa Brava.
A wooden sculpted corner chair with woven rattan seat, twisted legs, and coat of arms as backrest, from the Costa Brava region.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 75 -
#643Een lot van drie aardewerken kannen, bestaande uit een Brusselse kan met Napoleon, een Hollandse steengoeden kan, en de laatste met abstract decor.
A lot of three earthenware jugs, consisting of a Brussels jug with Napoleon, a Dutch stoneware jug, and the last one with abstract decoration.No longer availableDim. h - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een gouden munt Zuid-Afrika 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7,99 g.
A gold coin South Africa 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#534WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#516Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
“Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 80 / 120