Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.

A rectangular mirror in a wooden frame with gold and black accents and carved details. 19th century.
Dim. 150 x 90 cm
SKU: 2210240524.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #524
Estimate: € 200 / 220

  • #506

    Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.

    A modern square dining table with a white lacquered top and aluminum base.
    Dim. 74,5 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #461

    “Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.

    "Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.
    Dim. 37 x 22 x 5.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    Een lot van 9 porseleinen sierborden, blauw-wit met varia floraal decor. 18e-19e eeuw.

    A lot of 9 porcelain decorative plates, blue and white with various floral decoration. 18th-19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #46

    Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.

    An antique oak ladder with 9 steps.
    Dim. h 232 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    A wrought iron chandelier with eight light points, decorated with crystal pendeloques.
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.

    A carved bone figurine of a skeleton under a glass dome.
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #232

    Een rechthoekige spiegel van geslepen glas in een gepatineerd houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.

    A rectangular mirror of cut glass in a patinated wooden carved frame with gilt details.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #23

    Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.

    A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    Dim. 1,75 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #499

    Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.
    Dim. 175 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.

    A Chinese wooden carved bridal chest.
    Dim. 29 x 21 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00