#307Maria Innocentia Hummel“Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.
"Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#27Een lot van 3 antieke wijnkaraffen met bloemen, druiventrossen en ananassen in reliëf als decor.
#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#293A Bryant ProductEen lot van 9 vintage golfclubs in bijhorende tas, gemerkt “A Bryant product, made in England”.
A lot of 9 vintage golf clubs in accompanying bag, marked "A Bryant product, made in England".No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd.
#243DIAZ“Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940
"Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
"Untitled". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 80 / 120