#68SitzendorfEen porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#391Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120