#18Een messingen schemerlampje met twee lichtpuntjes.
#136Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
#289Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
#261Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#297Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
#212“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een jacquetbak met houten stukken.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30