#243
Een kaarttafeltje met openklapbaar blad.
#185
“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 68 x 87 cmEstimate: € 120/180 -
#222
#74
Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#55
Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#197Frans CroesPeriod: °1936
“Natuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Nature. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 35 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#271
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#233
#135
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#269Paul SzternfeldPeriod: °1939
“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
Borinage 1985 . Une photo. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 42 x 60 cmEstimate: € 35/45 -
#61
Zeven diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#290Huysmans
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50