#131Een paar reproducties.
#231Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.
#185“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
#232Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#125“Vrouwenhoofd”. Een aardewerken beeld op houten sokkel.
#30Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt van Cristal d’Arques. We voegen er een kleurloos glazen bonbonnière op voet aan toe.
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
#199J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
#148Een paar oude lederen getten.
Quelques vieilles bottes en cuir.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 25 / 35