Other lots in this auction
-
#298
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#40
Een gepolijst mineralen dekselpot met gesculpteerd olifantendecor.
Un pot à couvercle minéral poli avec un décor d'éléphant sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#111
Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#242
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#73R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een lot van vier stuks tin, bestaande uit een schenkkan, een achthoekige schaal en twee bekertjes.
Un lot de quatre pièces en étain, composé d'un pichet, d'un bol octogonal et de deux tasses.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 15/25 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#76Em. De CoomanPeriod: 1922 - 2021
“Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.
“Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#155Ch. Heyens
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#148Frans Keelhoff
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 450.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 600/1000 -
#2Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#5
Een kukri met een leeuwenkopje in het heft.
Un kukri avec une tête de lion dans le manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 41 cmEstimate: € 40/60