Similar lots by type
-
#297
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir doré , style Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 76 cmEstimate: € 60/80 -
#298
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 60/80 -
#265
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#82Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/30 -
#167
Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#179Jules Van Ael
“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#112
Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.
Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 29 cmEstimate: € 30/50 -
#2
Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Parasolletje beschadigd.
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 35/45 -
#30
Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 10/15 -
#88
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
Horloge murale ronde à encadrement en bois. A restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/80 -
#130
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#144
Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#78Märklin 3308
Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 181.00 €Estimate: € 70/90 -
#279
“Leuvens straattafereel vanaf de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur, Belgische School, XIXde eeuw.
”Scène de rue à Louvain, vue de la Dyle”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#290Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 120/200